Třetí trimestr – 39.tt

Tááák, snad už se s drobečkem blížíme do finále. Tento týden proběhla má první kontrola v porodnici. Prostředí i personál – všechno na mě působilo dobře. Až na to, že mě vyšetřovalo asi pět lidí. Pan doktor, dvě mladičké doktorky a dvě sestřičky. Byla jsem z toho trošku nervózní a tak můj obličej získal hned několik barev v odstínech růžové a červené. Největším zjištěním při této kontrole bylo, že váhový odhad miminka je pouze 2,4 kg. Mladičké doktorky se snažily přičíst každičký gram a miminko měřily hned několikrát. Vím, že tyto odhady jsou nepřesné, ale znervóznily mě jejich rozrušené reakce. Jen doufám, že je to geneticky dané (vážila jsem 2,5kg když jsem se narodila 7 dní před termínem) a že je malý zdravý….

Týden těhotenství: 38+6

Váha: 62,5kg

Chutě : sladkosti, sladkosti, sladkosti – tento týden vedou oplatky Mila, také jím hodně ovoce

Spánek: Pomalu si zvykám, že v noci musím jednou vstát. Naštěstí to není třeba dvacetkrát…Ráno spávám do osmi, do devíti a spát chodím kolem jedenácté hodiny, takže si nemám na co stěžovat.

Nálady:  Trošku se vztekám, protože pořád uklízím a „někdo“ mi tady dělá pořád binec 🙂

Symptomy: stále se mi zvětšuje strie kolem pupku u piercingu, při dlouhém stání mě hrozně bolí paty, jsem hodně nemotorná (ale stále se sama obuju)

Břicho: tvrdne už často a začíná to být docela nepříjemné, taky pobolívá při jízdě autem při zatáčení a když se v noci otáčím zleva doprava 🙂

Oblečení: Nudaaa…chci nakupovaaaat….

Pořídili jsme na mimíska: Jedny z posledních nákupů – čekáme na povlečení a kapsář, které budou ladit k zavinovačče a přebalovací podložce! Dodací lhůta je ale asi stopadesát dní, takže mám strach, kdy zboží dorazí.

39+0

Další články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *