Třetí trimestr – 36.tt

V pondělí jsem absolvovala prohlídku u lékaře. Svěřila jsem se s tvrdnutím břicha, ale čípek údajně nevypadá na to, že bych měla brzy rodit. Bylo mi doporučeno brát celkem 6 tablet magnesia denně a dodržovat klidový režim. Ráda bych…ale hned po návštěvě lékaře jsme si jeli užít těhotenské focení. Přemýšlím, že jakmile budu mít fotografie k dispozici, napíšu krátký článek o tom, jak focení probíhá a na co si dávat pozor. Páteční den jsem strávila ve škole a i to bylo velmi náročné, ostatně jako celý víkend. Ten jsme strávili na rodinných oslavách. Jsem ráda, že je tento týden za mnou, protože po zkouškách se mi ulevilo (i když nevím, jestli se mi všechny podařily) a na toho drobečka se začínám opravdu těšit.

Týden těhotenství: 35+6

Váha: 62 – 63 kg

Chutě : Poslední dobou mi přestává chutnat maso a mám spíše mslný jazýček.

Spánek:  Ráno trpím bolestmi klíční kosti a kyčlí. Usíná se mi hůř.

Nálady:  Místo radostného očekávání začínám být mírně nervózní. Snažím se připravit na to, na co připravit nelze. Užívám si zároveň poslední seriály a filmy.

Symptomy: I přes to, že užívám magnesium, mi tvrdne břicho. Pokud dopoledne vařím, bříško tvrdne a já musím zbytek dne strávit v klidu. Začíná to být velmi náročné. Kupodivu mi návštěva toalety stačí před spaním a ráno až se vzbudím.

Břicho:  Stále roste a už opravdu zavazí. Nevydržím dlouho sedět ani ležet.

Oblečení:  I těhotenské tričko mi začínábýt krátké. Pas u těhotenských džín mi taky není úplně příjemný. Ale těch pár týdnů to vydržím.

Pořídili jsme na mimíska: V Tescu měli v akci zimní zboží, takže jsem miminku koupila ještě teplé ponožky, zimní kombinézu (stála o pár korun víc než bazárková) a dva overaly na spinkání (ale už ve velikosti 68). Nekupte to, když je to za půlku. Trošku mě ale mrzí, že je mnohem více zboží v akci pro holčičky a je tam i větší výběr velikostí. Ale i tak bude náš chlapeček krasavec.

DSC04373

Další články

2 komentáře

  1. Musím s Vámi souhlasit, že víc oblečení mají pro holčičky, že asi začínám litovat, že budem mít kluka 😀 ale i tak z něho bude frajer! Jsem 31.tt a jsem už nervózní teď! Prostě strach, už ani ne z porodu, spíš z toho co bude pak. Držím palce, ať prožíváte v klidu poslední týdny 🙂 Terez

    1. Už se to blíží, klidu ubývá, ale konečně se těším, až malého budu držet v náručí! Děkuji! Také přeji pohodový zbytek těhotenství!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *