Třetí trimestr – 33.tt

První týden oficiálně doma. Měla bych být nadšená a skákat radostí a chystat si věci pro miminko. Uklidit si a číst si knížky. Ale hned po pracovním večírku jsem lehla. A to doslova. Začalo to rýmou a škrábáním v krku. Ale mě přeci nějaká viróza nepoloží, takže jsem vařila, prala a snažila se o úklid…Ale mé tělo vypovědělo službu. Jednoho dne jsem se cítila zle už od rána. Točila se mi hlava, neměla jsem sílu. Moje tělo volalo o pomoc a tak jsem ho vyslyšela. Ležela jsem celý den a půl. Vrátila se mi síla a i když jsem se stále necítila nelépe, zvládla jsem upéct alespoň dva druhy cukroví na chuť a vyžehlit pár věcí pro miminko.

A jak na virózu?

Pokud nemáte teplotu, opravdu pomůže ležet a nic nedělat. Pít čaje, minerální vody, ředěný džus, jíst hodně ovoce.Na rýmu mi pomáhá vincentka do nosu a také inhalace převařené vody se solí (může být i heřmánek). V případě zvýšené teploty můžete užít paracetamol, poradí vám v lékárně (i s přípravky na rýmu).

Týden těhotenství: 32+6

Váha: stále 60kg, nepřibírám

Chutě : miluju Pikao, ale tento týden jsem byla ráda, že do sebe dostanu alespoň nějaké jídlo

Spánek: v noci se mi už nechce spát, usínám kolem jedné a vstávám unavená kolem osmé ranní :/

Nálady: spíše deprese kvůli tomu, že nezvládám vše tak, jak jsem si naplánovala

Symptomy: velké břicho

Břicho:  Bříško mažu, ale už míň poctivě. Strie se mi udělala zatím v místě dírky od piercingu.

Oblečení:  Oblečení tohoto týdne – přítelovo tričko na doma, tepláky nebo pyžamo a župan.

Pořídili jsme na mimíska: Tento týden jsem měla 20%slevu do obchodu promrnousky.cz a tak jsem objednala ještě pár oblečků a hlavně přebalovací podložku. Mám za to, že kromě autosedačky, postýlky, matrace a povlečení máme tak nějak vše…alespoň do začátku…

DSC04696

Další články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *