Třetí trimestr – 28.tt

Podle článků na internetu právě vstupuji do třetího trimestru. Pozoruji na sobě, že mě začíná všechno bolet a začínám být pěkná nemotora. Prý se u mě může projevovat hnízdící reflex. Je pravda, že jakmile nám vymění v domečku okna, alespoň provizorně zařídíme prckovi pokojíček. Taky teď více nakupuju oblečky pro malého (hlavně z bazárku), abych jej měla do čeho obléct, když si ho přivezeme z porodnice.

Týden těhotenství: 27+6

Váha: 58,5 kg

Chutě : stále u mě vedou sladkosti – tyčinka bounty, kakao, buchty, dortíky – co takový red velvet? Ach….

Spánek: S kojícím polštářem se mi spí dobře, občas nemůžu dospat, ale vážím si toho, že spím ještě celou noc bez buzení.

Nálady: Mám část výbavičky, takže nejsem ani moc nervózní, jen toho mám moc, takže je to docela vyčerpávající.

Symptomy: Tvrdnutí břicha, ale jen občas. Plynatost, nadýmání, když sním větší porci, je mi opravdu těžko. Taky se hůř vyzouvám, obouvám a zvedám z gauče – zatím je to docela úsměvné.

Břicho: Trošku už překáží, ale strie na něm zatím nejsou. Užíváme si každého kopance, kterým mě malý prcek obdaří.

DSC04381

Oblečení: Jelikož jde břicho už docela vidět, i když je menší, než ho mají ostatní budoucí maminky v šestém měsíci, tak už mohu nosit i uplejší trička, která nejsou krátká.

 

Pořídili jsme na mimíska: Tento týden nám dorazila zavinovačka Kiddopotamus, ze které mám ohromnou radost a troje dupačky, které chci na malém vyzkoušet. Jo a taky jsem koupila prckovi krásná trička a bombarďáckou mikinu- v F&F měli slevy!

DSC04372

 

Další články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *