Nejvyšší čas na seznam dárků + SOUTĚŽ

Už jste začali přemýšlet nad tím, co komu koupíte, jako já? My už máme některé dárky koupené. U některých členů rodiny prostě netuším, co jim vybrat. Občas si nějaký tip zapíšu na papír, který následně ztratím. Ale nedávno jsem objevila web Tomikup.cz, který funguje suprově. Zaregistrovala jsem se a mohla jsem si začít vytvářet seznam přání. Nejde ale jen o obecný seznam přání. Web vám dovoluje psát si nápady na dárky pro rodinu a přátele.  Když se mi třeba babička při řeči zmíní o něčem, co by chtěla, hned si to jdu zapsat. Rok je totiž dlouhý a člověk si nepamatuje vše, co by ten druhý chtěl. tomikup Je fajn, když Ježíšek nosí překvapení. Sami to tak doma (pokud je to možné praktikujeme). Ale jsou chvíle, kdy si seznam prostě musíte napsat. My to děláváme tak, že si napíšeme dloooouhý seznam přání a necháme se překvapit, jestli pod stromečkem něco z toho najdeme. Seznam, který jsem si vytvořila jsem nastavila na veřejný a odkaz mohu poslat celé rodině. Ocení to jistojistě třeba mí sourozenci, kteří bydlí daleko, nebo i rodiče a aktivní prarodiče. Přesně totiž vidí, co si přeju i jak by to mělo vypadat. Kdo si vybere, jaký dárek mi pořídí, může si dárek zarezervovat, a tak se nestane, že bych ho dostala dvakrát. Já to ale neuvidím, takže budu překvapená. (To je super i na svatební seznam!) hmozdir

Jednotlivé položky v seznamu pojmenujete a můžete k nim přidat i popisek, fotku či odkaz na web. Je to opravdu jednoduché. Já ještě podotknu, že píši seznam i pro našeho prcka a jelikož to doma zařizujeme, tak vytvářím i nákupní seznamy věcí, které  „nutně“ potřebujeme. Mně se na aplikaci líbí to, že to není jen online wishlist, je to multifunkční aplikace, kde mám skoro všechny seznamy pohromadě. Až se mě budou všichni ptát, co mají našemu malému koupit k narozeninám, rozešlu jim odkaz na tento seznam a vyhnu se tak zdlouhavému vysvětlování a společnému obcházení obchodů. A jak můžete vidět na obrázku níže, u jednotlivých položek si můžu určit prioritu. Je totiž jasné, že autosedačka má přednost před mluvícím pejskem.

seznampandite

A kam si zapisujete tipy na dárky vy? Máte rádi dřevěné hračky pro děti?

__________________________________________________

POZOR POZOR, SOUTĚŽ!

Pro jednoho či jednu z vás mám poukaz na hodinový zážitek dle vlastního výběru pro 2 osoby. Na této stránce si můžete vybrat jeden ze zážitků – skákací boty, jednokolku, nebo free wheel.  (Nezapomeňte si přečíst lokality, ve kterých je možné zážitek absolvovat). To zní jako skvělý dárek na Vánoce!

Co je pro to potřeba udělat?

1) odebírat blog (fb, ig, přes email)

2) napsat mi do komentářů třeba jak jste na tom s nákupem dárků

3) zanechat na sebe kontakt, můžete i dopsat, o jaký poukaz byste měli zájem

Soutěž končí 12.12. a náhodně vyberu či vylosuji jednoho výherce, jeho jméno se dozvíte na FB přímo výherce kontaktuji emailem.

 

Přeji pěkný den, další články na Vás už čekají!

Další články

3 komentáře

  1. Google +: Nechvatalova9 a Facebook: Lenka Nechvátalová

    Kéž by se poštěstilo vyhrát, byl by to originální dárek pro mého přítele, popř. kamarádku, kteří si to moooc zaslouží.

    Tvůj nápad se seznamem se mi opravdu moc líbí. Je praktický, to se musí uznat. U nás to funguje tak, že si dárky nadiktujeme a pak se pod stromečkem uvidí, jestli jsme to dostali, či naopak. Většinou ale ano. Já dárky naštěstí mám už vyřešené, což je ohledně Vánoc jako jediná položka. Chybí mi však ozdoby, pečení… Snad to teď během volna doženu. Pro mamku máme kabelku, peněženku a ponorný mixér (má to zároven i k narozeninám a k svátku, co má o Vánocích), pro tatku peněženku a další dárek si sám vybere prý, bratra řeší mamka a pro babičku máme fotoknihu ze společné dovolené, kde celé ty roky žila, než se přestěhovali do Čech :), přítelovi jsem riskla objednat mikinu ze zahraničí, multifunkční svítilnu 8 v 1 a sprcháč a vonavku :). Snad se dárky budou letos líbit. To je snad poprvý, co jsem to zvládla sama a s předstihem.

    Kontakt: Nechvatalova9@seznam.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *