Tip na výlet – Šikland

Jediný tábor, kterého jsem se kdy zúčastnila, probíhal ve westernovém městečku Šiklův mlýn. Nyní je z westernového městečka jeden z mnoha zábavních areálů a celý komplex nese jméno Šikland. Od mého tábora uplynulo již nějakých jedenáct let, ale na tyto prázdniny vzpomínám s láskou. Proto, když jsme přemýšleli, kam s rodinou letos v létě vyrazit, bylo to ihned jasné. Pokud i vy chcete své děti vylákat od počítačů a tabletů a dopřát jim i sobě nezapomenutelný zážitek – navštivte největší přírodní zábavní areál v ČR – Šikland.

_DSC0062

Šikland se nachází v krásné přírodě kraje Vysočina (Zvole nad Pernštejnem a Dolní Rožínka) a rozkládá se na více než 120 hektarech. Již dávno to není jen westernové městečko. Je to komplex zábavních areálů a každý si zde najde to své. Možnosti jsou téměř neomezené, pobaví se zde děti i dospělí.

IMG_3336zo

Ve westernovém městečku si můžete vyzkoušet jízdu na elektrickém býkovi, rýžování zlata, denně můžete zhlédnout vtipná a realisticky podaná divadelní představení plná výbuchů a přestřelek, na která i já moc ráda vzpomínám.

_DSC0137

Děti pobaví například vtipný kovboj na poníkovi. Vyzkoušet si můžete i lukostřelbu, v parném počasí se můžete osvěžit v aquaparku s tobogánem v podobě divoké řeky. V areálu najdete například i zoopark. Tatínkové, kluci, ale i ostatní mohou vyzkoušet jízdu na čtyřkolce, paintball nebo se projet bojovým vozidlem pěchoty v Military off road areálu.

DSC_0166

V Dolní Rožínce, která je vzdálena pouhé 3km se můžete bát ve strašidelném zámku Draxmoor a nebo se můžete vyfotit ve Fotoparku Krokodýl.

Park nabízí i možnost ubytování všech kategorií – od stanů a teepee přes chatky, apartmány a mobilní domy až po čtyřhvězdičkový hotel.

DSC_5973

Asi se budete ptát, kolik tohle všechno může stát. Je pochopitelné, že všechny atrakce za jeden den nestihnete. A pokud se zde nechcete ubytovat, a nechcete ani využít jeden z výhodných balíčků, nemusíte utrácet za něco, co nevyužijete. U vchodu zaplatíte základní vstupné a za jednotlivé atrakce či aktivity se připlácí.

A to, že je tento areál opravdu pro všechny, dokládá i možnost táborů nejen pro děti, ale i pro seniory.

– – – – – – – – – – –  3x vstupenka pro dvě osoby do Šiklandu – – – – – – – – – – – –

Jestli jste dočetli až sem, mám pro vás skvělou zprávu. Zábavní park Šikland daruje do giveaway vstupenky – přesněji napsáno 3xvstupenku pro dvě osoby! (Děkujeme!)

Vstupenka je platná od 27.6. do 30.8.2015 a hodnota vstupenky je 216Kč.

A co udělat pro to, abyste vstupenky získali?

1) Jak už to tak bývá – sledovat FB, případně odebírat přes Bloglovin – tudíž být mým čtenářem (což už doufám všíchni jste).  Pozn. Netoleruji žádné vymyšlené FB profily, vše si ověřuji.

2) Napsat dole do komentářů jméno, pod kterým sledujete blog + s kým byste Šikland navštívili. Můžete i připsat, na jaké atrakce máte zálusk 🙂

3 výherci budou vylosováni dne 20.6. – tak, abyste lístky obdrželi ještě před začátkem sezóny.

 

 

Další články

15 komentářů

 1. FB: Petra Salgová, mlýn bych navštívila s dětmi, kluci 6 let. Jsou to malí kovbojové a určitě by se jim tam líbilo.

 2. FB: Milan Hauzr. Vsupenky by byly překvapením pro mou přítelkyni, jelikož už návštěvu dlouho plánujeme, ale doposud na to nebyly finance. Díky 🙂

 3. Sledujem ako Barbora Bačíková 🙂
  Rada by som sa tam išla pozrieť s priateľom, my máme veľmi radi tekéto atrakcie 🙂

 4. to místo vypadá lákavě a určitě to musí být skvělá zábava 🙂 vypravila bych se tam se svým přítelem 🙂
  sleduji přes bloglovin jako eliota.el

 5. No tedy! Není to od nás tak daleko a přesto jsem tam nikdy nebyla! Velká chyba, vypadá to skvěle, dobrý plán na léto 🙂 Vzala bych přítele a sestru – nevím, kdo by se tam vyřádil víc 🙂 Sleduji FB pod jménem Klára Komrsová

 6. Já bych vyrazila s celou svou rodinkou. Děti by si to řádně užili a já bych byla spokojena, že jsou všichni šťastní. Co bych si jiného ještě mohla přát 🙂 Na FB Vás sleduji pod svým jménem 🙂 Hana Dostálová

 7. Like na fb i sledování je samozřejmostí..,jako Lucie Křížová.Rozhodně bych vzala dcerku,která je věku objevování a určitě by se jí ve mlýně velmi líbilo :o)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *