Soutěž s Rybilkou Neo

Sami víte (článek s názvem Koupací rituál pro novorozence zde), že jsem pro Huga měla už od narození nachystanou Rybilku Neo.Doteď máme Rybilku v koupelně a když vidím, že Hugo začíná být opruzený, namažu ho na noc a do rána je podráždění pryč. Po nanesení zanechává na pokožce tenkou vrstu, pokožku i hydratuje. A jelikož je NEO, tak z ní rybina není téměř cítit.  Vše, co by Vás o Rybilce Neo mohlo zajímat, si můžete přečíst zde.IMG_8346

Posledních pár týdnů i testujeme vlhčené ubrousky Rybilka Neo, se kterými jsem se prozatím nesetkala. A popravdě jsem velmi spokojená. Překvapilo mě, jak jsou pevné. Opravdu jsou. Nejsou parfemované, což mi vyhovuje. Poslední dobou ty navoněné ubrousky moc nemusím.  A víte co se mi na ubrouscích líbí nejvíc? Jsou vyrobeny z přírodního materiálu a můžete je tedy spláchnout do toalety.

__________________________________

Soutěž s Rybilkou Neo

Konec mých postřehů, nyní se přesuneme k Vám – jedna soutěžící bude mít příležitost sama vyzkoušet produkty v soutěži:

Soutěžíme o vlhčené ubrousky Rybilka Neo, krém na opruzeniny Rybilka Neo a dětský gel při nadýmání bříška Pupík. Podmínkou je být mým čtenářem/mou čtenářkou (napište, kde sledujete) a odpovědět na soutěžní otázku:

  • Obsahuje Rybilka Neo konzervanty?

Rybilka

Jednu z vás vyberu 30.4. Těším se na vaše komentáře a děkuji společnosti Herbacos za dárky do soutěže. A komu se přeci jen nepoštěstí – na stránkách Rybilky (odkaz výše)  máte možnost napsat si o vzorky, což jsem sama vyzkoušela a snad do dvou dnů byly doma!

Pěkný víkend!

 

 

Další články

6 komentářů

  1. Ahoj, Rybilku máme zrovna v koupelně, bohužel nám na opruzeniny nezabrala. Nicméně bych ráda vyzkoušela pupík a ty ubrousky, takže se hlásím do soutěže. Sleduju přes bloglovin a konzervanty neobsahuje. Jinak mně na opruzeniny mimi pomáhá fénovat zadek a hodně větrat. 🙂

    1. Přímo na silnější opruzení není úplně ideální, to nám zabírá Imazol, ale na prvotní příznaky a na prevenci je dobrá.

      1. Já mám tedy s Rybilkou Neo dobrou zkušenost. Na opruzeniny mi vždy zaberou, skvěle se roztírá a tím pádem jsem jí zkoušela i na různé ranky a také mi to pomohlo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *