Výběr prvního batohu – BOLL Bunny

Už na podzim si Pan Dítě chtěl na procházky nosit sám pití a kapesníčky a různé další nezbytnosti. Třeba kamínky a listí a taky traktor a knížku…Tak jsme se rozhodli, že mu vybereme batůžek…

Cesta k výběru batohu nebyla nejjednodušší. Já jsem chtěla nějakou “dyzajnovku”, třeba černobílý od Elodie Details. A potom jsem začala zkoumat, jaké parametry by batůžek pro taková mrňata měl mít. Myslím si, že na nošení kapesníků a pokladů malých rarášků stačí jakýkoliv batůžek. Ale ve chvíli kdy si dítě vezme do batohu lahev s pitím, obyčejný batoh nestačí. A tak jsme objevili Boll Bunny. Je vhodný na výlety, cestování, ale i do školky.

Fotky jsou z návštěvy zoo, kde batůžek obstál na plné čáře. Aby taky ne, vešlo se do něj spousta jahod a hroznového vína 🙂

P.S.: Toto není žádná reklama, jen vyjádření našeho nadšení a spokojenosti.

Prvni detsky batoh boll bunny recenze

Abych byla upřímná, tento batoh jsem pořídila na doporučení několika desítek maminek. Na jedné z rodičovských skupin na Facebooku jsem jim položila otázku, jaký batoh by pro dvouleté dítě doporučily. A Boll vyhrál na plné čáře.

Za firmou BOLL stojí nepříznivé období komunistického režimu a velká láska pana Luďka Pravdy k lezení po horách. Ta vedla k tomu, že v roce 1997 vznikla česká firma BOLL, která si zakládá na kvalitě, ergonomii a funkčnosti. Více o založení firmy si můžete přečíst přímo na jejich stránkách.

Co se nám na batohu líbí?

  • Je vhodný pro děti od 85cm, tedy i pro ty dvouleté
  • Je lehký, váží pouze 220g
  • Jeho objem je 6l, možná byste nevěřili, co všechno se do něj vejde. Pan dítě se do něj sbalí i na několik dní.
  • Má opravdu měkce polstrovaná záda
  • Ramenní popruhy jsou anatomicky tvarované, opravdu nikde netlačí a sedí přesně tak, jak mají.
  • Mají hrudní i bederní popruh na upevnění. Batoh bez těchto popruhů už bych asi nekoupila. Popruhy zapínáme vždy – nejen, že potom popruhy nesklouzávají když má třeba Pan Dítě bundu, ale také odlehčují ramena a nedovyvinutou dětskou páteř. Batůžek se při chůzi i pohybu přizpůsobuje tvaru těla a jeho nošení je pohodlné. Abych upřesnila spokojenost dítěte, Pan Dítě si chce batoh nasadit a zapnout i když přecházíme z domu do auta, což je vzdálenost asi pěti metrů. Pokaždé.

Jako dalši bonusy zmíním opravdu propracované detaily – reflexní prvky, dvě kapsy na bocích na nápoje či jiné nezbytnosti a jednu síťovanou kapsu na zip uvnitř batohu s karabinou. Skvělá jsou taky poutka na plyšáky. A když s batůžkem zmoknete jako my, určitě oceníte nepromokavou látku se zátěrem.

Nejmenší batůžek BOLL Bunny je k dostání v pěti barvách, my máme Ice Blue.

 

Snad jsme někomu z vás pomohli při výběru prvního batohu.

Prvni detsky batoh boll bunny recenze

Prvni detsky batoh boll bunny recenze

Prvni detsky batoh boll bunny recenze

One Response

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *