Novinky – Veletrh Pro Dítě, BeeMy a Larousse Na Farmě

Mám toho tolik na srdcí, že nevím, na kolik článků mi to všechno vyjde. Dnes vám napíšu pár řádků o tom, kam jsme se tento týden vypravili, zda to za to stálo a zda jsem pro vás něco objevila. A na konci měsíce bych pro Vás mohla mít článek o novinkách za březen, protože jsem se v únoru a v březnu nějak rozjela 🙂

Ve čtvrtek začínal v Brně veletrh Pro Dítě, který se koná až do neděle 6.3. 2016. Pro mě to byla taková rychlá akce, kdy jsem se ve středu večer musela rozhodnout, zda celý čtvrtek strávíme s Hugem v Brně. Musím říct, že já Brno zbožňuju, moc mi chybí a tak se tam ráda vracím. Kdo tam ještě nebyl, tak šup šup 🙂

Veletrh Pro Dítě

Viděla jsem několik reklam na tento veletrh a prezentuje se jako velmi významný. Popravdě jsem byla trošku zklamaná. Nejvíce jej doporučuji navštívit nastávajícím maminkám, které vybírají kočárek, chtějí si jej vyzkoušet, něco se dozvědět a ještě získat slevu. Těchto stánků bylo na výstavišti nejvíce. Byly tam i stánky s dětským oblečením, kosmetikou, doplňky, látkové pleny, nějaké hračky a pro větší děti například RC modely. Jako maminka bych se ráda dozvěděla i o zdravé výživě dětí, chyběly mi stánky například s dřevěnými hračkami. Ale…i tak jsem našla nějaká pozitiva na veletrhu a odcházela jsem s prázdnou peněženkou.

BeeMy

BeeMy je značka, za kterou se ukrývají dekorace, lůžkoviny či oděvní doplňky pro děti. Hugo už je větší, takže pořizovat mu nové povlečení nebudu, ale okouzlily mě oboustranné látkové koše, které se dají využít například na hračky a lze je prát v pračce. Pro holčičky najdete krásné čepice a čelenky a pro kluky kromě čepic také motýlky. No mají toho docela dost, já bych si hned vybrala.  Hugovi jsem tam pořídila „šmoulí“ čepici a k tomu oboustranný šátek. A vy se mrkněte na jejich stránky a taky si třeba něco vyberete.

IMG_7670 (2)

Larousse – Na Farmě

Už jsem vám psala, že Pan Dítě rád čte? Když má dobrý den, tak jsme dokázali číst celé dopoledne i odpoledne. Neustále mi nosí knížky a chce si prohlížet obrázky. Musím se přiznat, že když už fakt nemůžu, tak mu je schovám pod gauč. Problém je, že roční dítě není hloupé a tak je taky často najde a kolotoč začíná nanovo. No a teď k věci. Tahle knížka se mi zalíbila. Není to už leporelo, kterých máme doma hodně, ale je v ní velké množství  obrázků. Menším dětem, jako je Hugo mohu ukazovat zvířátka a věci a větším dětem z ní už můžete číst krátké poznatky. Třeba o tom, že jemné peří hus se nazývá prach a že obilí se ukládá do velkých nádob zvaných sila. Já ji hodnotím pěti body z pěti a už jdu hledat nějakou další Larousse encyklopedii. A jakou knížku doporučujete pro menší děti vy?

IMG_7666 (2)

IMG_7668

 

Další články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *