Mamanews – připravujeme se na krmení!

Tak jsem tady s krátkým článkem o tom, jak jsem Hugovi objednala dětské nádobí. Už jsem to psala v Deníku miminka za 5.měsíc, ale kdo nečetl, tak znovu podotýkám, že po dohodě s dětskou lékařkou pomaličku začínáme s příkrmy. A jelikož jsem doma neměla žádnou pěknou misku a hlavně jsem neměla jiný než látkový bryndák, rozhodla jsem se udělat nákup na Feedo.cz.

Musím vám sdělit, že nákup jsem si hradila sama. Není to žádné PR. A proč zrovna Feedo? Nádobí, které jsem si vybrala bylo za nejlepší cenu a to co bylo dražší, zase vykompenzovalo poštovné zdarma při nákupu nad 599Kč.

IMG_5751

 

Misky a nádobky Tommee Tippee EXPLORA. Líbily se mi hlavně vzhledem a funkčností. Mají je v klučičí a holčičí variantě. Přiznejme si, že ty barvy jsou fakt krásné. Dvě nádobky o objemu cca 110ml s měkkým dnem a víčkem, které jsou vhodné i do mrazáku. Díky měkkému dnu lze příkrm snáze vytáhnout. Další výhodou je, že se dají mýt v myčce. Za mě super věc. Když malý vyroste a sní toho víc, budu je používat na svačinky.

IMG_5752

Tyhle misky se prodávají po 2 kusech. Tyhle mají i jedno víčko a jednu lžičku. Já jsem ztrácecí typ, takže uzavíratelná lžička je jako dělaná i pro mě. Ideální pomocník na cesty. Díky trojúhelníkovému tvaru misky by mělo bít nabírání snazší.

IMG_5755

No a tohle. Tomuhle jsem nemohla odolat. Jak možná víte, mám doma přebalovací tašku ke kočárku značky Skip Hop. A stejná značka má, jak jsem zjistila, krásnou edici nádobí. Jmenuje se Zoo a mají různé druhy zvířátek – pejska, žraloka, zebru, berušku,…Raději bych pejska, ale žralok byl v akci. Takže jednoduché rozhodování. Nakonec jsem i se žralokem spokojená a doufám, že Hugovi bude v jeho nádobí chutnat třeba i řepa. A jestli vás zajímá, co je v tom balíčku pod miskou a talířkem – rozluštění zde:

IMG_5756

Žraločí bryndák! Dá se prát, ale i lehce omýt, má vepředu kapsičku, která zachytí případné nudle a talířek je rozdělený na dvě části. Nádobí může do myčky, ale nedoporučuje se dávat jej do mikrovlnné trouby. Krásné, že?

Tak. A já jdu spát s dobrým pocitem, že jsem nejenom sobě udělala radost!

Další články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *