LIFE: Leden 2016

První leden si pamatuju velmi dobře. Pan dítě se vzbudil s rýmou. A znáte to. Jak na Nový rok, tak po celý rok. Asi to platí,  protože právě rýmička a kašílek, to je to, co nás trápilo celý měsíc.

První týden v Lednu měla jedna malá slečna páté narozeniny, tak jsme jí byli popřát. A v té době k nám domů přijela naše maminka. Už jsem vám  o ní povídala? Když jsem o ní mluvila v práci, bavila jsem celou kancelář. A když mi do práce náhodou zavolala, měla jsem vyřizovat pozdravy. Je to naše celebrita. Moje máma má kolem 90% ztráty sluchu. Ano, je to obrovský handicap. Ale je to také něco, díky čemuž zažívá celá rodina velmi radostné chvíle. Určitě vám jednou popíšu  historky o Otíkovi a o FBI. Jednou bych naši mámu chtěla zakomponovat do nějaké knížky. Tohle se totiž nedá vymyslet.

20160130_153349

Babička s námi byla celkem kolem tří týdnů. Jak jste se mohli dočíst na Facebooku, bylo to proto, že jsem se učila na státnice. Učila jsem se v místnosti, která procházela rekonstrukcí, učila jsem se na chodbě když dělníci vrtali do stropů, učila jsem se co to jen šlo. Zezačátku jsem měla spoustu času na brouzdání na internetu, ale tento čas se začal postupně krátit. Nemusím vám říkat, že se mnou nebylo k vydržení, přeci jen nervozita dělá své. Zkrátím to. Státnice jsem zvládla překvapivě skvěle. Jediné, co mi na tom vadilo, bylo omezení času, který jsem s Hugem trávila. Nechodili jsme ven a nehráli jsme si spolu tak, jak bych chtěla. Ale to všechno teď zase můžu dělat. Můžu dělat všechno, co mě činí spokojenou.

12540744_968631379894641_8665808119439711693_n

Po státnicích jako by začal život. Stihli jsme nákupy, kdy jsem ve výprodeji objevila slušivé šaty na promoce. Hugovi jsem samozřejmě koupila také nějaké hadříky. Začala jsem třídit fotky, abych mohla Hugovi udělat album za jeho první rok. Je toho mraky.  Tento víkend jsme ale šli na krásnou procházku. Jako rodina. Všichni spolu. Pohromadě. Konečně.

20160130_152538

P.S.: Zapomněla bych vám říct, že v Lednu vyrostl Hugovi první zub. Bylo to přesně týden po tom, co mu bylo jedenáct měsíců.

P.P.S: Koláž z dnešní procházky je na Instagramu (martina.juracek)

Další články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *