LIFE: Dovolená s dětmi Lipno – den 1. – ubytování

Jsem plná dojmů z dnešního dne a přitom ještě píšu o tom včerejším… O tom, jak jsme cestovali, jsem psala včera, takže se dnes vám sem rovnou hodím pár fotek z prvního dne.

Bydlíme v hotelu Orsino****, který se nachází v obci Horní Planá. Je situován přímo u Lipna. Splňoval většinu našich požadavků – bazén, dětské hřiště, baby-friendly prostředí…Abych byla upřímná, byli jsme trošku zklamaní, protože v jiných zemích je dvou, tří hvězdičkový hotel vybaven mnohem lépe i služby jsou na odpovídající úrovni. Kdo by měl zájem se sem vypravit, ráda vám napíšu naše baby-friendly postřehy. Taky je to super místo, odkud se dá vyjíždět na výlety.

IMG_8873

IMG_8820

Za hotelem je pěkné dětské hřiště, to jsme objevovali hned první den. Huga bavila nejvíc asi skluzavka a taky si dlouho hrál s klacíkama v písku. Po tom, co si Pantáta oddychl po náročné cestě, jsme šli pozdravit Lipno. Pantáta ukazoval Hugovi, jak se hážou žabky do vody a Hugo si v děravých Attipaskách kráčel zaplavat. Já jsem byla v klidu. Za prvé jsem na dovolené a za druhé to fotím, takže nemám čas dítěti vysvětlovat, že si nepřeju, aby tam chodil.

IMG_8897

IMG_8899

Další články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *