Kosmetické shrnutí – Květen

V květnu jsem se snažila úspěšně ukončit zkouškové a taky jsem se snažila vybrat a zaplatit dovolenou. A na kosmetiku nebylo tolik času. Tento měsíc jsem si nekoupila moc nových produktů (kromě opalovacích krémů, o těch později). Takže jsem vybrala pět věcí týkajících se mě a zkrášlování na které bych ráda napsala svůj názor.

1) InvisiBobble gumičky do vlasů

Určitě jste je viděli a možná jste o nich i něco četli. Takže já jen zkráceně. Tyto gumičky by měly být revoluční! Jako slavný Tangle Teezer. Neměly by lámat a ničit vlasy, zanechávat stopy po culíku. Jelikož mám už docela dlouhé vlasy, chtěla jsem gumičku, kterou bych si mohla zaplést jednoduchý cop na noc a která by vlasy neničila. A tak jsem je objednala. Žádný fake, objednala jsem pravé gumičky z parfums.cz, kde je měli v akci za 79Kč. Vzala jsem si průhledné, jednu jsem dala kolegyni, ta mi na oplátku potom darovala jednu černou.

DSC09463

První dojem byl pozitivní! Měla jsem radost, že mám to, co polovina mých kolegyň a že netrápím své vlasy. I když gumička drží, culík přestane držet svůj tvar mnohem dřív než s jinými gumičkami, což mi moc nevyhovuje. Je vhodné na svázání vlasů především u temene, ne u konečků, jelikož je potom gumička dlouhá a nevypadá u konečků dobře.  Dala bych za ty tři super gumičky 60Kč. Určitě ne 130Kč, jak stály na začátku. Takže nejradši je kombinuji s mými ověřenými 🙂

2) Atomizér – mini balení na parfém

Po tom, co jsem dostala k narozeninám toaletní vodu, která moc dlouho nevydrží, začala jsem hledat správnou minilahvičku na naplnění, abych tuto vůni mohla použít kdykoliv během dne bez pocitu, že mi upadne rameno. Všechny atomizery na internetu stály kolem 300Kč. A to mi přišlo zbytečné. Za to si radši koupím nějakou kosmetiku. Nakonec jsem narazila na správné mini spreje v parfumerii Douglas. U pokladny prodávali dva druhy levnějších atomizerů, jeden stál asi 79Kč. Jeden byl větší, plastový, druhý kovový, ale menší. Já mohu říct, že můj atomizer neteče a dobře rozprašuje, i když nevypadá jako šperk 🙂

DSC09464

3) Tangle Teezer Compact

Tento mini kartáč jsem si přála k narozeninám. Ten velký mě nebavilo tahat v kabelce, tento má navíc ochranný kryt. Půlka žen tento kartáč chválí, půlka na něm nenašla nic zvláštního. Mě vlasy skvěle rozčeše, neelektrizuje, neničí je a neláme a velmi dobře se udržuje a čistí. Za mě prostě není lepší kompaktní kartáč a hřeben mi často způsoboval elektrizování vlasů.

DSC09468

4) Alverde – Repair Shampoo

Tak a mám zde konečně první produkt, jehož kvalitu a schopnosti jsem zkoumala. Týká se také vlasů a je jím šampon od Alverde bez silikonů. Je to další produkt ze stejné řady, který jsem zkoušela. První recenzi najdete zde.

Šampon by měl být pro poškozené vlasy, za dobu jeho používání jsem však nezpozorovala žádný speciální efekt.  Pocit z tohoto šamponu byl však mnohem příjemnější, než z toho předchozího, vlasy jsem si nemusela umývat tak často. Takže tento šampon hodnotím opravdu kladně.

DSC09469

5) Marc Jacobs – Daisy

Má vůně k narozeninám. Původně jsem si přála Blooming Bouquet od Miss Dior, ale nakonec jsme se rozhodli pro tuto vůni. Chtěla jsem oproti Chloé něco jemnějšího a jarnějšího, aby mě těžká vůně neobtěžovala. A přesně to splňuje.

Svou pravou vůni jsem ještě nenašla, ale tahle je příjemná. Nevydrží dlouho, ale s tím jsem počítala, jelikož je to jen toaletní voda.

DSC09466

Další články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *