Hugo – 4. týden

To je k neuvěření, že dnes je Hugovi měsíc!

Ve středu se na něj přijela podívat moje máma, jeho babička a zůstala až do soboty. Chodila se s malým projít a chovala ho, pomáhala mi uvařit a vyžehlit. Sice jsem se nestihla vůbec nic naučit, ale děsně mě to nabilo a nakoplo. Žijeme na vesnici, kde nikoho neznám, takže mě nesmírně těší jakýkoliv kontakt. A jelikož moje máma téměř neslyší a naslouchátko to moc nevylepšuje, zažily jsme opět i spoustu legrace!

Maminka:

Konečně se cítím dobře, za což jsem opravdu vděčná. Pomalu prodlužuji procházky a jarní počasí mě neskutečně, ale neskutečně dobíjí! A taky se musím přiznat, že mě potěšilo přáníčko, které mi poslali mí kolegové z práce.

Taky jsem od miláčka dostala krásnou přebalovací tašku, o které brzy napíšu 🙂 Je úžasnáááá….

IMG_4955

Oblečení:

Některé oblečky ve velikosti 56 nám začínají být těsné. Nakupuji postupně velikost 62.

Hugo:

Hugo roste jako z vody – už chápu, proč se to říká. V noci dovede spát i čtyři hodiny, ale poté se často budí a trápí ho prdíky. Dosud jen mrčel, ale už začal i plakat. Je to bezmoc, když miminku nemůžete pomoct. Má rád nošení v šátku (o tom taky určitě napíšu) a je tam moc spokojený.

CAM00233

No a my jsme šťastní rodiče – našeho Huga pusinkujeme a těšíme se když nám uchopí ručičkou prst nebo když se snaží otočit za zvukem…

IMG_4981

 

 

Další články

3 komentáře

  1. Ahoj:) Narazila jsem na odkaz na tvůj blog na VV, zvědavost mi nedala, tak jsem se mrkla a úplně náhodou…nebyli jste dneska kolem šesté v Lidlu v Břeclavi??? Jestli jo, tak je svět opravdu tuuuuuuze malý a jestli ne, tak se omlouvám za hloupý dotaz. Já tam byla s dcerkou v kočárku a obkukovala jsem nenápadně malinké miminko a říkala jsem si, jak to rychle letí:)

  2. Tak to je fakt neskutečná náhoda:D…já jsem si právě prohlížela, že jsi měla krásně zelený kabát a teď jsem projížděla fotky tady a co nevidím! Krásně zelený kabát….manželovi jsem o té náhodě mluvila ještě celý večer:)…tak ať maličký pěkně roste a třeba zase někdy v Lidlu:))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *