Hugo – 3.týden

Tento týden nastal menší zvrat. Začala jsem se cítit o něco lépe, takže jsem začala chodit každý den s Hugem ven i přes to, že bolest stále cítím a procházky jsou pro mě docela namáhavé.

Jelikož stále bojujeme s tříměsíční kolikou, objednávala jsem z internetové lékárny léky pro malého i pro sebe.

I tento týden nás rodina poctila svou návštěvou, ale vše probíhalo klidněji a já dokonce stihla upéct i jablkový koláč.

uprav

Maminka:

První týden jsme byli odkázaní s miminkem jen na sebe -tatínek už musel do práce, takže bylo mnohem obtížnější se ráno nasnídat nebo jít do sprchy, ale naštěstí jsme to zvládli. U maminek s více dětmi to chápu, ale u maminek, které mají jedno dítě nechápu výmluvy o tom, že si nestíhají umýt ani hlavu. Já se sprchuji několikrát denně, dopoledne vařím, uklízím, peru nebo žehlím – dle  potřeby a odpoledne chodíme s Hugem na procházku. Zatím o jde, protože malý ještě hodně spinká. Jediným mým problémem je, že nestíhám učit na souhrnnou zkoušku, kterou mám za měsíc. Občas kvůli tomu chytám splín, ale zůstávám motivovaná – já to přeci zvládnu!

Strava:

Mateřské mléko

Velikost:

56, už je nám akorát, takže pomalu musím dokupovat velikost 62. Oblečení, které nebudeme schovávat jsem se rozhodla nafotit a prodat v bazárku.

Pokroky:

Hugo už se na nás dovede krásně dívat a snaží se zvedat hlavičku. Za těch pár týdnů udělal obrovský pokrok a my se s ním radujeme. Je to vcelku spokojené miminko, až na ty prdíky. Když ho položím do kočárku, v momentě spinká.

IMG_4888

Další články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *