Druhý trimestr – 23.tt

Nechápu, že někdo umí položit tak stupidní otázku někomu, kdo je v očekávání. Ještě chápu

otázku, zda jsme dítě chtěli. Nehody při užívání antikoncepce se stávají, ale co nechápu, je otázka: „A těšíte se?“. Kdybych nechtěla dítě, nezačali bychom na něm pracovat a nebyla bych těhotná. A jelikož jsem budoucí maminka, svoje miminko miluju i v bříšku. Jak bych se mohla netěšit?

Tento týden je také týdnem – po dlouhé době v práci. Jde vidět, že se se mnou už moc nepočítá. na meetingy nejsem zvaná, nebo mám čestnou pozici zapisovatelky. Nemusím také jet do Prahy na návštěvu za vedením. Takže docela dobrý.

Týden těhotenství: 22+6

Váha: 55,5 kg

Chutě: žádné zvláštní, především na sladké

Spánek: našla jsem super trik – cpu si pod bříško peřinu a spí se mi relativně dobře, trošku trpím na bolesti krční páteře

Nálady: Cítím se jako na houpačce, pocity štěstí střídají smutek

Symptomy: Rostoucí břicho, funění při chůzi

Břicho: Konečně jde ten můj půlkilový prcek v břísku vidět 🙂 Mažu vesměs poctivě 2x denně nejen bříško, ale i boky.

Miminko: Prďolka kope každý den. Z původních bublinek jsou občas i pěkné kopance a pohyby lze sledovat i na bříšku. Mám z miminka radost když se pohybuje. Mám pak pocit, že je všechno v pořádku.

Oblečení: Krátká trička a kalhoty jsem už musela odložit do pytle s letními věcmi. Ve skříni mi zbylo pár halenek, místo propínacích svetříků nosím cardigany a pončo. Musela jsem si dokonce koupit i nové tepláky, protože mé stávající mě škrtily. Těhotenské kalhoty zatím nemám, ještě chvíli mi budou stačit legíny.

Pořídili jsme na mimíska: Body s krátkým rukávem, vel. 68 za 44Kč v F&F a objednala jsem dětský teplý plyšový overálek, abych měla prcka v čem dovézt domů z porodnice.

DSC09751

Další články

1 komentář

  1. Jsem teď také ve 23 týdnu 😉 a otázky typu: těšíš se? kde máš břicho? už mi taky lezou na nervy. Břicho mám od mala na stejném místě a to že se těším je snad asi jasné! 🙂 Všechny body tvého popisu těhotenství u mě naprosto sedí (až na tu váhu) 😀 😀 chuť na sladké, pídě kope každý den a už je to i vidět, … 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *