Druhý trimestr – 18.tt

Když se každé dvě hodiny nenajím, je mi na zvracení a bolí mě žaludek. Že bych začínala jíst za dva? Ale dvakrát zdravěji to zrovna není…mohu se utlouct po některých nezdravých jídlech.

Novinku jsem oznámila všem svým bezdětným kamarádkám po Skypu. Jejich první reakce? Že to čekaly…a ta druhá? Šok!  Ztuhl jim úsměv na tváři. Přestaly pít alkohol. Spíše mě osočily z toho, že teď jsem spustila lavinu, kterou nebudou moci zastavit. Ale v průběhu večera se vše spravilo a hovor jsme zakončily nadšené.

Týden těhotenství: 17+6

Váha: Z původních 52kg vážím nyní průměrně 53,3 kg.

Chutě : Dortíky a sladké (v prvním trimestru to, z čeho se mi dělalo nevolno).

Spánek: Když se v noci probudím, všimnu si, že nespím na břiše. Špatně se mi spalo jednu noc, snad to nebylo těhotenstvím. Ještě mám chvilku čas…

Strie: Kromě té jedné na prsu žádné nové. Bi-Oil pomalu dochází, koupila jsem pro jistotu další.

Nálady: Stále jsem trošku posmutnělá kvůli miminku i kvůli starostem, které nyní máme. Je zapotřebí si na ten tlak zvyknout a přivyknout i novému životnímu tempu.

Symptomy: Náladovost, neustálý hlad.

Břicho: Zvětšuje se čím dál víc. Divím se, že to v práci ještě nikoho nenapadlo. Od tohoto týdne to ví šéf a brzy se to dozví i můj tým. Chtěla jsem počkat do ultrazvuku, který je za tři týdny, ale vzhledem k tomu, že se pravděpodobně bude vypisovat nová pozice, budu muset s pravdou ven.

Oblečení: Jde to zvládnout s rozepnutými kalhotami, ale čekám na to, až se dostanu do obchodu pro těhotenské džíny.

Pohyby: První pohyby miminka jsme s přítelem ucítili v 17+3, což je u mě jako u prvorodičky brzy. Měli jsme radost, že jsme s miminkem ve spojení.

 

Pořídili jsme na mimíska:

Dvojbalení béžových bodyček v F&F a sadu pěti žluto-šedých body také tam. Je to pro děti staré 3-6 měsíců a i tak je to malinké. To se mi opravdu narodí takový drobeček? DSC09755

Další články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *