Druhý trimestr – 17.tt

Říká se, že v druhém trimestru všechny příznaky těhotenství vymizí a já tomu nevěřila. Ale opravdu je to tak. Cítím se lépe, jen už začínám být nervózní z návštěvy poradny, která je naplánovaná na příští týden. Místo katastrofických článků bych si měla číst na doporučení Krtečka, ten dopadne vždy dobře…

A teď to nejdůležitější -proběhlo oznámení rodinným příslušníkům. Na vlastnoručně vyrobené přání se můžete podívat zde. Mojí babičce i slzička ukápla. Potom vstala a donesla vlastnoručně upletený svetřík, čepičku a rukavice. Vše upletla asi před měsícem, že by nějaký šestý smysl? Moje máma mi zase volala a na fotku miminka kouká každý den. Prý nemá tak velký nosánek, jak jsem říkala. 😀

Týden těhotenství: 16+6

Váha: Vážím kolem 53kg.

Chutě : Jím méně ovoce a míň piju, což se snažím hlídat. Nejradši mám sladké tyčinky a dortíky, kterým jsem v prvním trimestru nemohla přijít ani na chuť.

Spánek: Stále dobrý, musím zaťukat.

Nálady: Nic moc 🙂

Symptomy: Úzkost 😀

Břicho: Nejen já, ale i mí blízcí, kteří o mém těhotenství ví, si začínají všímat. Už nemám vystouplý jen podbřišek, ale bříško roste i nad pupíkem. Oznámení v práci přijde taky asi brzy. Stále mažu Bi-Oilem.

Oblečení:  Kalhoty s vyšším pasem jsou schované ve skříni, ty s nižším pasem nosím rozepnuté. Kalhoty zapínat nemůžu, protože mě tlačí bříško a co nejdřív si koupím těhotenské džíny.

Pořídili jsme na mimíska:

Koupila jsem si těhu časopis Maminka s dárkem – dětskou lahví. Akorát absolutně nepoznám, pro jak staré mimi je savička a kde seženu náhradní savičky…Jinak časopis moc chválím.

DSC09736

Další články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *