DEKOR: Červená? Červená!

Výhodou čistě bílého a neutrálního interiéru je to, že změnou pár kusů doplňků změníte ráz celého prostoru. A než abych se pět let dívala na oranžovou stěnu (oranžovou mimochodem nemám ráda), tak si raději několikrát do roka vyměním polštáře, květináč, deku a pár svíček a prostor mě bude pořád bavit.

IMG_6797

Ještě pořádně nebydlíme, takže více fotek zatím nemám. Ale bydlení a zútulňování nás začíná bavit. Možná to bude i tím, že se blíží Vánoce. První Vánoce, kdy budeme u stromečku všichni tři (a Jack). Mám pocit, že to moc prožíváme, ale když ono nás to tak baví! Jojo, vím, že z toho ten malý ještě nebude mít rozum, ale ten pocit dopřát mu krásné Vánoce je prostě silnější.

IMG_6794

Letos jsem neměla moc času na adventní věnec. Pantáta dovezl svíčky. „No a co teď?“, říkala jsem si. Tak jsem vytáhla servírovací talíř a dala na něj čtyři svíčky.  A zase jsem se sama ptala co s tím, když nemám na dekorování čas. Každý rok máme doma stromeček s červenými baňkami, pomerančem a slaměnými ozdobami. A tak jsem i svícen pojala rustikálně. Sáhla jsem do šuplíku pro arašídy a vysypala je na talíř. Hvězdičky jsem koupila před měsícem, kdy jsem si plánovala, jak se u vyrábění svícnu vyřádí má umělecká kreativní duše. Ale víte co? Já jsem moc spokojená.

IMG_6799

PicMonkey Collage2

Jak vidíte, doma už máme tři stromky! Už se těším, až nazdobíme ten největší stromeček a dáme pod něj tu kupu (snad) dárků. A jaká barva vévodí na Vánoce u vás?

IMG_6805

IMG_6857

Další články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *