Bydlení: Podzim v naší kuchyni

Od půlky května se u nás bourá, přesouvá, opravuje a opravuje a opravuje a opravuje…Stále tomu hodně chybí. V současné době bydlíme v přízemí, kde máme provizorní obývací pokoj s postelí a krásnou novou a stále nedokonalou kuchyň.

IMG_6226

Podzim jsem dřív neměla ráda. Vadilo mi, že už je venku chladno. Ale letos jsem na rodičovské a mám čas vnímat co se kolem děje. Při procházce (čti při sprintu pro pečivo před zavíračkou) mi na hlavu spadnul kaštan. Asi osud. Pan Dítě je ještě malý, takže na mě mrčel v kočárku proč nejedeme. Ale na mě dýchlo dětství. Dítě nedítě, jako dítě jsem byla v tu chvíli já. Sbírala jsem kaštany dokud jsem neměla plný košík pod kočárkem. A po cestě jsem přemýšlela co s nimi…A právě díky jednomu ťukanci na hlavu se teď můžete podívat, co jsem s nimi vymyslela…

IMG_6224

IMG_6211

Šišky na poličce. Easy, simple and beautiful. Dýni jsem rozkrojila, vydlabala, vyložila igelitem (aby nezahnívaly okraje) a ozdobila větvičkami. Pár větviček je ze stromků a asi tři malé umělé jsem koupila u nás v květinářství po osmi korunách.

IMG_6220

IMG_6217

 

K našemu podzimu patří švestky, kaštany, sběr a pojídaní ořechů a jablíčka. Z jablek jsem kromě příkrmů už pekla i buchtu. Tu si právě teď spolu s kakaem vychutnáváme u krbu s nohama nahoře. Já jdu dopít kakao a vám přeji krásný podzim. Užijte si ho!

 

Další články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *