Mamanews – Březen

V Březnu se toho kupodivu dělo tolik, že bych ráda ve zkratce shrnula, co jsme v Březnu objevili.

Oblečení – Be Birdie

Co se týká věcí pro Huga, první věc, která nás nadchla, bylo oblečení od Be Birdie. Konkrétně harémky a čepice. Pohodlné oblečení, materiál i na omak velmi příjemný, super design…Nebudu se tady více rozepisovat, protože na blogu si něco brzy přečtete.

IMG_7982

Zdraví – Imunoglukan  a Chlorella

Oba moji kluci byli (už zase?!) v Březnu nemocní. (A teď jsou zase). Tak jsme v lékárně nechali balík a donesli jsme si domů Imunoglukan, který teď zkoušíme pravidelně (čti skoro pravidelně) užívat. Já pro změnu zkoušela užívat Chlorellu, určitě jste o ní už slyšeli, řadí se mezi superpotraviny. Tohle balení je skvělý v tom, že je koncentrovaná a je to snad jediná značka, kdy se užívají pouze dvě tablety denně místo třeba patnácti, což bych fakt nedala. Měla by pomáhat při detoxikaci organismu, upravuje střevní mikroflóru a připisují se jí i pozitivní účinky z hlediska imunity. Je pravda, že já nemocná od kluků nebyla, ale kdo ví, čím to je. Nezaregistrovala jsem nežádoucí účinky. Pozitivní možná fungují především jako placebo efekt.

IMG_8190

Jídlo

Tak tady (myslím v drogerii DM)  jsme objevili opravdové dobrůtky pro Huga. Ovocné kapsičky, které  jsou bez cukru a stoprocentně ovocné. Jen ty obaly by mohly být recyklovatelné…A taky oplatky z ovoce, jsou pokryty z obou stran jedlým papírem, takže děti nemají ulepené ruce. Taky bez cukru a podobných nedobrých věcí. O Hugově stravování po prvním roce bych taky mohla něco napsat, jste pro?

IMG_8188

 

A na vaření jsem objevila tyhle bujóny Alnatura (taky z DM). Cenu si už nepamatuju. Pro mě je důležité, že jsou bez glutamanu a různých zbytečností. Jde to i lépe. A teď můžu vařit zeleninové a jiné rychlopolévky bez obav. A hlavně je můžu použít i na vaření pro Huga.  Pokud se díváte po zdravější variantě bujónů, tak tyhle jsou přesně pro vás.

IMG_8350

 

Toť náš rychlý přehled za Březen.  Stay tuned 🙂 A mějte se krásně…

 

 

Další články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *