5 x moje snídaně

Nevím proč, ale většinou se mé články setkávají s číslem pět. Pětice produktů a tentokrát i pětice mých oblíbených snídaní. Dříve jsem se snažila jíst zdravě, zapojit do stravy hodně ovoce. Ale já jsem po ránu většinou na sladké, takže nejraději mám sladké vločky, med a kaše. Většinou foceno mobilem u mého počítače v práci, tak se omlouvám za kvalitu 🙂

CAM00859

Začneme zlehka. Nemám ráda bílé jogurty. Ale..naučila jsem se mít je ráda. A jak? Bílý jogurt (nejlépe Bio z Billy nebo z Lidlu) smíchaný s malinami (nejlépe z trhu, ale v Bille mívají krásné čerstvé ovoce), jak lze vidět na obrázku a…hlavně…zakapu medem od dědečka mého přítele.

CAM01019

V těhotenství ovocný čaj, jáhlová kaše od Nominy. trošku lněného semínka, banán a úžasná a voňavá skořice.

CAM00946

K této výborné snídani je zapotřebí 100% pomerančový džus (bez přidaných cukrů a dalších věcí). Stačí už jen to, že je z koncentrátu. Celozrnný chléb se slunečnicovým semínkem, lučina, šunka (nejvyšší jakosti nebo alespoň výběrová) a jogurtový nápoj.

CAM00764

Trošku větší snídaně…je to jídlo na celé dopoledne 🙂 Špaldová kostka s lučinou a šunkou, nektarinka a bábovka (někdo měl v práci narozeniny:). Puding z Billy si občas dát musím, je to můj hřích 😀 No a k pití tentokrát káva, kterou se snažím nahrazovat Carem a zelený čaj.

CAM00646

Poslední mňamkou jsou ovesné vločky Emco s mandemi a malinami zalité mlékem. Jen tak.

Další články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *