2014/2015

Ráda bych se, jak už to zvykem bývá,  poohlédla za uplynulým rokem.

Celý minulý rok byl pro mě především pracovní a studijní. Což zní jako nuda. Ale nebylo tomu tak. Za svou práci jsem vděčná především proto, že jsem díky ní poznala spoustu skvělých lidí. Ve škole jsem si zase rozšířila své obzory.

Na konci roku 2013 jsme se s přítelem shodli na tom, že bychom mohli dát život další generaci. Nechci totiž psát o tom, že byl ten správný čas na miminko. To určitě nebyl a není, ale s takovým přístupem bychom daleko nedošli. Máme rádi výzvy a čím víc toho máme, tím víc si toho vymýšlíme. V květnu (kdy mám narozeniny) roku 2014 se nám podařilo „zasadit semínko“ a my se velmi opatrně začínali připravovat na roli budoucích rodičů.

Na přelomu června a července jsem byla na jedné z nejkrásnějších dovolených ve svém životě (všechny jsou úžasné). Viděla jsem želvy a plavala jsem s delfíny. Na naše video z dovolené se nemůžu vynadívat a stále si jej pouštím (z toho vyplyne moje rada pro další rok).

Pár výletů, setkávání s rodinou a hlavně začátek rekonstrukce. Konečně! Začínáme budovat domov pro naši rodinu. Náš pejsek oslavil druhé narozeniny a já jsem moc šťastná. Není to vždy jednoduché, ale jsem ráda, že celá rodina je zdravá a že se máme rádi.

Abych nezapomněla, tento rok jsem přesunula blog pod novou doménu a snažím se přispívat co to jen jde. Baví mě to a doufám, že vás to baví čist.

PicMonkey Collage

A jaká mám poselství a přání na rok 2015?

Mé priority se lehce změnily. Především si uvědomuju, jak důležité je zdraví a že to opravdu není jen fráze. Takže bych si přála, abychom byli všichni zdraví.  Udělat něco pro své zdraví (ať jsou to zdravé potraviny nebo cvičení, prostě něco).

Jak jsem již psala, video z dovolené je úžasné. Proto chci v roce 2015 točit co to jen půjde. Točit, točit, točit a fotit, fotit, fotit.

A jelikož se blížíme do fáze, kdy se naše životy začnou točit kolem jednoho malinkého človíčka, přeju si v roce 2015 udělat si čas i pro sebe – číst, jít ke kadeřníkovi, koupit si něco pěkného na sebe, podívat se na pěkný film,…

V létě bych se ráda podívala na pár výletů po okolí – a tak by mohly přibývat články kam na výlet (s rodinou).

 

Krásný rok 2015 všem!

 

 

 

 

 

Další články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *